Menu

Váš příkaz byl úspěšně zaplacen.

Zavřít

Platba neproběhla

Zavřít

Tato objednávka je již zaplacená

Zavřít

Požadavek na platební bránu selhal
Zkuste opakovat, případně se obraťte na podporu

Zavřít

Proč být zaměstnán právě u nás?

Jsme slušná, stabilní a liberální česká firma.

Naše hlavní cíle jsou tři:

 • bezchybná služba zákazníkům
 • přitažlivé podmínky pro zaměstnance
 • návrat dobrých mravů do podnikání

Přitažlivé podmínky pro zaměstnance

Zaměstnavatel a zaměstnanci jsou tu jeden

pro druhého. Dáváme si možnost společenského

uplatnění, tvorby hodnot a dosažení

přiměřené odměny. Máme zájem na

perspektivní a motivující spolupráci.

Bezchybná služba zákazníkům

Jako dodavatel pro průmysl budujeme

dlouhodobé vztahy založené na důvěře.

Transparentní obchodní podmínky,

vysoká úroveň technických znalostí a kvalita.

Kvalita zboží, služeb, komunikace.

Návrat dobrých mravů do podnikání

Přijetí odpovědnosti za svá rozhodnutí.

Plnění daného slova bez složitých smluv.

Hledání pozitivních řešení. Bez toho všeho

ztrácí podnikání dobré jméno. Pomůžete

nám i s tímto úkolem?

Aktuálně volná pracovní místa

 • Aktualizováno dne 22.05.2018.
  V současné době nemáme vypsáno žádné výběrové řízení. Ve dnech 28. května až 08. června mám dovolenou, v týdnu 23 opět na shledanou. Děkuji za pochopení.
 • Nemáme v naší nabídce míst nic vhodného, nebo nevíte pro kterou pozici se rozhodnout? Můžete nás kontaktovat pomocí formuláře, nebo prostřednictvím e-mailu.

  Email    Formulář
 • Co požadujeme od uchazečů
 • Jak vybíráme zaměstnance
 • Co nabízíme
 • Co podporujeme
Co požadujeme od uchazečů

Čtěte pozorně text inzerátu,

naše požadavky v něm vyslovené jsou koncentrovaným vyjádřením důkladného rozboru a obvykle z nich nemůžeme slevit. Pokud přijetí uchazeče není podmíněno daným kritériem, uvádíme to v textu rovněž (např. znalost AJ výhodou). Pro doložení kvalifikace uchazečů o práci uznáváme i Osvědčení o profesní kvalifikaci dle NSK.

 

Důležité kategorie životopisu s komentářem

vzdělání:
- vyjma dělnických pozic obvykle požadujeme středo- nebo vysokoškolské - tedy maturita, Bc., Mgr. nebo ing. - ve specifikovaných oborech
- školení, stáže, kurzy, rekvalifikace

 

praxe:
- důležitá je také délka zaměstnání v oboru s podobnými požadavky na dovednosti a kvalifikaci

 

schopnosti a dovednosti:
- zajímá nás schopnost práce na PC (kancelářský software, CAD programy, programovací jazyky), komunikační dovednosti, tvořivost, práce v týmu, organizační talent, vedení kolektivu

 

kvalifikační předpoklady:
- někde požadujeme platné zkoušky z vyhlášky 50/78 Sb. příslušného paragrafu, řidičský průkaz, jazykovou zkoušku

 

bydliště:
- bereme též v úvahu dobu strávenou na cestě do/ze zaměstnání a s tím spojené náklady na dojíždění

Jak vybíráme zaměstnance

Jak vybíráme zaměstnance?

Požadavky na uchazeče o pracovní místo se snažíme definovat jasně, i když stručně. Každý čtenář si nicméně vytvoří svůj vlastní obrázek, který nemusí zcela přesně korespondovat s realitou. Proto má výběrové řízení velkou důležitost, vzájemně si korigujeme svá osobní zkreslení (uchazeč o pracovním místě, personalista o uchazeči).

 • Jak se dostat do výběrového řízení?

  Zasláním svého strukturovaného životopisu mejlem na adresu tkoznarek@axima.cz s uvedením názvu výběrového řízení (pozice) nebo výše uvedeným odkazem "Kontaktujte nás".

  Na všechny vaše motivační dopisy odpovíme. Pokud procházíte předvýběrem, reakční doba se pohybuje od jednoho do tří týdnů. V ostatních případech se snažíme odpovědět do tří dnů.

  Životopis posuzujeme především z hlediska vhodné kvalifikace (vzdělání a praxe, jazykové vybavení), částečně též z hlediska uvedené motivace.

 • Jak se ve výběrovém řízení udržet?

  Pokud vás oslovíme s nabídkou ústního pohovoru, znamená to, že jste úspěšně prošli předvýběrem. Pokuste se vyhovět navrhovaným termínům setkání. Po dohodě se přizpůsobujeme zaměstnaným nebo jinak zaneprázdněným uchazečům.

  Nebude-li stanoveno jinak, k pohovoru si nemusíte nic připravovat s výjimkou dokumentů podle vlastní úvahy. Doba pohovoru se pohybuje od 30 do 60 minut.

 • Jak se dozvíte výsledek?

  Pohovory obvykle probíhají dvoukolově (v případě potřeby může být i více kol). Po úvodním kole necháváme několik dní na rozmyšlenou oběma stranám. Oznámení o nepřijetí zasíláme písemně e-mailovou zprávou. Postupujících se telefonicky ptáme, zda mají zájem o další spolupráci.

Co nabízíme

Na co se u nás můžete postupně těšit jako na odměnu za dobrou práci:

- slušné mzdy a stravenky
- některé nápoje zdarma, několik volitelných možností stravování
- plně hrazené jazykové kurzy, lekce v prostorách firmy bez dojíždění
- penzijní připojištění po třech letech spolupráce, odchodné do starobního důchodu
- zvýhodněné možnosti vzdělávání a zvyšování kvalifikace
- podpora zaměstnanců v těžkých životních situacích

 

Jsme dobře dopravně dostupní, naši zaměstnanci bydlí v oblasti, která má kolem 60 km v průměru. Kde je to možné, nabízíme rozumně přizpůsobitelnou pracovní dobu. Máme výhradně jednosměnný provoz bez pracovních víkendů. Disponujeme dobrou technickou vybaveností pracovišť a po rekonstrukci interiérů pracujeme v příjemném pracovním prostředí (např. plně klimatizováno s možností vypnutí pro jednotlivé kanceláře).

 

Při nástupu dodržujeme plán postupného zapracování, aby nevznikaly stresové situace. Není to jen starost o blaho nováčků, jsme vedení vlastním zájmem - nemůžeme si dovolit dělat chyby z neznalosti procesů. Máme rádi férové jednání - je účinnější. Manažerské pozice jsou obsazeny rozumnými lidmi, kteří s vědomím váhy odpovědnosti znají svoje omezené právo na omyl. Neprosazujeme dogmatické praktiky manažerských škol, ale rádi se u nich poučíme.

Co podporujeme

Co podporujeme?

 • České firmy

  A to nejenom pasivně nákupy tuzemského zboží v rozumných kvalitativních a cenových sférách. Usilujeme o vnitropodnikovou rovnováhu mezi importem sortimentu, který se u nás v dané kvalitě nevyrábí a exportem našich vlastních výrobků a služeb.

 • Osobní růst

  Pokud jste na začátku kariéry, nabízíme možnost, jak vykročit kupředu v perspektivních oborech. Ke smělým cílům vede nezřídka cesta dlouhá a pracná. Touha po vzdělávání, zvědavost a radost ze společného díla Vás k nim bude spolu s námi přibližovat.

 • Stabilitu zaměstnání

  Jestliže jste svých kariérních cílů již dosáhli, nabízíme zúročení životních zkušeností na stabilních postech. Neznáme diskriminaci podle věku. Řada zralých pracovníků přináší do této firmy efektivní pracovitost, odpovědnost a určitý profesionální nadhled.