kariera

Prodejce s technickou podporou Brno (až 40.000,- Kč)

AXIMA Solutions | Brno

Zajímá Vás elektro? Hledáte komunikaci s příjemnými lidmi? Pak Vám nabízíme uplatnění na provozovně v Brně, kam přicházejí naši zákazníci sami a rádi. Pojďte se přidat k Solutions a posílit náš tým prodejců-techniků.

Pracovní náplň

Nástup po dohodě

  • obchodní servis a technická podpora zákazníků (osobně, telefonicky a e-mailem)
  • konzultace a řešení specifických zákaznických požadavků s techniky
  • spolupráce s kolegy z administrativy prodeje, skladu a nákupu
  • zápis a vyřízení poptávek a objednávek, vystavování dodacích listů a faktur

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • příjemné vystupování na prodejně
  • dobrou češtinu (C1), angličtina výhodou (B1), ne podmínkou
  • základní technický přehled našeho sortimentu
  • pozitivní přístup k řešení problémů, kritické myšlení

Nabízíme

Hrubá mzda 32.000,- Kč až 40.000,- Kč

  • skvělý tým Axima Solutions v atraktivní prodejně na Vídeňské
  • možnost parkování a dobrou dopravní dostupnost veřejnou dopravou
  • podporu při zapracování, příjemné a čisté pracovní prostředí, fixní pracovní dobu bez víkendů
  • pět týdnů dovolené, MultiSport, zdarma kávu, výuku jazyků, příspěvek na stravování a další