kariera

Zkušební technik vývojové laboratoře

NSK kód: 26-024-M
AXIMA Power | Brno

Jsme špičkové pracoviště ve vývoji a výrobě inteligentních vysokofrekvenčních nabíjecích systémů. Máte alespoň rok praxe na elektrických zařízeních? Jste zvědaví, co byste s námi mohli zažít? Přijďte se podívat.

Pracovní náplň

Nástup podle dohody

  • laboratorní měření a testování vyvíjených nebo modifikovaných přístrojů v širokém rozsahu
  • mikročipy až silovka, od obvodů stejnosměrných po vysokofrekvenční, analog i digitál
  • tvorba podkladů pro zákaznické dokumentace a protokolů z měření
  • konzultace pro servismany a obchodníky, spolupráce s vývojem na perspektivních řešeních

Požadujeme

  • elektrotechnické vzdělání a nejméně jeden rok praxe (nebo § 6 vyhlášky 50)
  • samostatnost, odpovědnost a zvídavost. Ještě snad trochu komunikativnosti?
  • praxi v měření elektrických veličin, schopnost interpretace naměřených výsledků
  • administrativní způsobilost (práce na PC, psaní technických zpráv)

Nabízíme

Hrubá mzda 35.000,- Kč až 45.000,- Kč

  • rychlé zapracování
  • jednosměnný moderní provoz s dobrou dostupností a flexibilní pracovní dobou
  • poněkud introvertní, ale přátelský kolektiv vedený rozumným vedoucím
  • pět týdnů dovolené, MultiSport a další výhody podle výběru