kariera

Zkušební technik vývojové laboratoře

NSK kód: 26-024-M
AXIMA Power | Brno

Jsme výrobce inovativních nabíjecích systémů s moderním R&D centrem v Brně. Máme mnohaleté zkušenosti s vývojem a výrobou napájecích zdrojů. Nyní hledáme do našeho vývojového týmu zkušebního technika nebo techničku. Dejte nám o sobě vědět!

Co Vás čeká

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • Laboratorní měření a testování vyvíjených a modifikovaných přístrojů
  • Široký záběr testovaných zařízení od mikročipů po silovou elektrotechniku
  • Tvorba podkladů pro zákaznické dokumentace
  • Technická podpora servisních techniků a obchodníků
  • Zajímavá práce na inovativních projektech

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • Elektrotechnické vzdělání
  • § 6 vyhlášky 50 nebo jednoletá praxe v oboru elektro
  • Základní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • Odpovědnost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Hrubá mzda 30.000,- Kč až 45.000,- Kč

  • Férovou mzdu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Work-life balance
  • Přátelský tým a dobrou kávu
  • Moderní kancelářské prostory a laboratoř
  • Dobrou dopravní dostupnost MHD i autem
  • Pět týdnů dovolené a další benefity dle výběru (výuka jazyků, MultiSport, důchodové připojištění…)