kariera

Vedoucí prodejny Brno | Brno

66-020-M
Elektrotechnický velkoobchod

Velkoobchod elektrotechnickým materiálem pro průmysl nabízí pozici vedoucího prodejny pro přímý prodej zákazníkům. Pokud budete k nezaplacení, horní limit mzdy berte jako orientační :-)

Pracovní náplň

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • organizace práce na prodejně - obsluha zákazníků a zpracování nabídek a objednávek
  • podpora stávajících obchodních vztahů a hledání a rozvoj nových možností
  • odpovědnost za plnění pracovních úkolů jednotlivci a oddělením celkově
  • vzdělávání a zvyšování odborných znalostí zaměstnanců oddělení
  • kontrola a vyhodnocování platební kázně zákazníků
  • zajištění odpovídajících pracovních podmínek pro zaměstnance oddělení
  • aktivní komunikace s ostatními odděleními
  • výborná znalost vlastních produktů a konkurence, technicko - obchodní poradenství

Požadujeme

  • VŠ (SŠ) obor technický či obchodní s prokazatelným zájmem o techniku
  • pozitivní obchodní a technické myšlení
  • ochotu se stále učit novým věcem
  • schopnost vést a motivovat tým, organizační talent

Nabízíme

Hrubá mzda 33.000,- Kč až 40.000,- Kč

  • po zapracování smlouvu na dobu neurčitou
  • pestrá náplň práce v příjemném pracovním prostředí a dobrý kolektiv
  • intenzivní zapracování do odborné problematiky
  • možnost odborného růstu, odměny podle dosažených výsledků