kariera

Údržbář

NSK: 36-175-H
AXIMA Správa | Brno

Starost o funkčnost infrastruktury, občas oživená vyplněním vzrušujícího hlášení.

Pracovní náplň

Nástup po dohodě

  • provozní údržba a drobné opravy TZB (sanita, elektro, vzduch)
  • zajištění servisních prohlídek, kontrol, revizí
  • komunikace se zaměstnanci a servisními firmami
  • vyplňování jednoduchých výkazů a hlášení

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • dobré zkušenosti s manuální prací (opravy, servis, údržba), zručnost
  • ŘP skupiny B (aktivní řidič)
  • základní praxi ve Wordu a Excelu na PC

Nabízíme

Hrubá mzda 24.000,- Kč až 30.000,- Kč

  • skvělou vedoucí
  • stabilní jednosměnný úvazek na dobu neurčitou, pružný pracovní den
  • pracoviště v Brně s dobrou dostupností MHD i parkováním
  • pět týdnů dovolené, MultiSport, výtečnou kuchyni a další benefity dle výběru