kariera

Účetní

AXIMA | Brno

Hledáme zástup za kolegyni, která se chystá na mateřskou dovolenou. Ale kdoví, jak to nakonec bude. Třeba se z toho vyklube výborná spolupráce na mnoho a mnoho let. Nebo alespoň dobrá reference pro Vás.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • Zpracování režijních a zálohových faktur a účetních dokladů
  • Evidence přijatých faktur
  • Účtování leasingových smluv
  • Komunikace se zaměstnanci, zákazníky a dodavateli v českém jazyce

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • Úspěšně složenou maturitní zkoušku z účetnictví
  • Dobrý pocit z pořádku v číslech a dokladech, poctivost, pečlivost
  • Základy práce na PC (MS Office). Říká Vám něco Navision? Pracujeme s ním
  • Pokud možno praxi v oboru. Máte-li nějakou, máte výhodu

Nabízíme

Hrubá mzda 20.000,- až 26.000,- Kč

  • Absolutně skvělý malý kolektiv v prostorné kanceláři - čtyři ženy a dva šneci (Achatina)
  • Jednosměnný provoz v Brně, výtečná dopravní dostupnost, moderní pracoviště
  • Absolventy zapracujeme, experty oceníme
  • Pět týdnů dovolené, MultiSport, rozumnou vedoucí