kariera

Technická podpora | Brno

NSK: 66-003-H
Elektrotechnický velkoobchod

Baví Vás kontakt s lidmi a elektrotechnika? Do obchodního úseku v Brně hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici technika a obchodníka. Pozice je vhodná pro technicky i obchodně zdatné a pracovité uchazeče i bez praxe.

Pracovní náplň

Nástup ihned nebo podle dohody

  • poskytování technické a obchodní podpory zákazníkům i spolupracovníkům
  • zpracování obchodních nabídek a objednávek, realizace obchodních případů
  • komunikace se zákazníky po telefonu, e-mailem
  • péče o svěřenou skupinu zboží, znalost konkurence

Požadujeme

  • SŠ technického směru, základní znalost silnoproudé elektrotechniky
  • dobré komunikační schopnosti a pozitivní obchodní myšlení
  • uživatelské znalosti práce na PC, angličtina B1 výhodou
  • zájem o obor průmyslové robotizace (průmysl 4.0)

Nabízíme

Hrubá mzda: 24.000,- Kč až 28.000,- Kč

  • pracoviště převážně v místě, výjimečně na cestách
  • příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
  • zapracování do odborné problematiky, odborný růst
  • flexibilní pracovní dobu, více než čtyři týdny dovolené a další výhody