kariera

Technická podpora

NSK: 66-003-H
AXIMA Solutions | Brno

Patříte do poměrně malé skupiny komunikativních techniků? Pro divizi Solutions v Brně hledáme kolegu nebo kolegyni technika - obchodníka. Pozice je vhodná i pro uchazeče bez praxe.

Pracovní náplň

Nástup ihned nebo podle dohody

  • zpracování obchodních nabídek a objednávek
  • spolupráce při zpracování návrhu a realizaci obchodních případů
  • spolupráce na kompletní správě části produktové nabídky
  • poskytování technické a obchodní podpory zákazníkům i spolupracovníkům

Požadujeme

  • SŠ (VŠ) technického směru, základní znalost silnoproudé elektrotechniky
  • dobré komunikační schopnosti, pozitivní obchodní myšlení
  • zkušeného uživatele PC, angličtina úrovně B1 výhodou
  • zájem o obor průmyslové robotizace (průmysl 4.0)

Nabízíme

Hrubá mzda: 33.000,- Kč až 38.000,- Kč

  • pracoviště převážně v místě, výjimečně na cestách
  • příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
  • zapracování do odborné problematiky, odborný růst
  • flexibilní pracovní dobu, pět týdnů dovolené a další výhody

Kontaktní osoba