kariera

Specialista online marketingu

NSK: 66-021-N
Axima Solutions | Brno

Práce snů...

Pracovní náplň

Nástup podle dohody

  • realizace on-line aktivit: Webové stránky, SEO, PPC, on-line prezentace
  • komunikace a spolupráce s obchodním oddělením a dodavateli
  • občasná účast na off-line marketingových akcích (tiskoviny, veletrhy, školení)
  • vyhodnocování a optimalizace výše uvedených činností

Požadujeme

  • zkušenost s marketingem, grafickými programy a správou webových stránek
  • bezchybnou češtinu a komunikativně zvládnutý anglický jazyk
  • základní znalost SEO, PPC, Google Analytics (GA4)
  • zájem o podporu prodeje, pozitivní a aktivní přístup

Nabízíme

Hrubá mzda 27.000,- Kč až 36.000,- Kč měsíčně

  • tvořivou perspektivní a různorodou práci v super kolektivu
  • možnost parkování a dobrou dopravní dostupnost veřejnou dopravou
  • podporu při zapracování, příjemné moderní pracovní prostředí
  • pět týdnů dovolené, MultiSport, pružnou pracovní dobu (občasná práce z domu možná)