kariera

Skladník

NSK: 66-002-H
AXIMA Solutions | Brno

Hledáme spolehlivého a samostatného skladníka do velkoobchodního skladu v Brně. Vhodné i pro studenty jako začátek spolupráce.

Hledáme spolupracovníka do obchodního skladu v Brně. Vhodné i pro studenty nebo důchodce.

Pracovní náplň

Nástup podle dohody

  • příjem a kontrola zboží, zadávání dat do systému
  • příprava zboží k expedici dle zakázek
  • spolupráce při obsluze zákazníků
  • spoluúčast na organizaci skladu

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • zručnost, pracovitost a dobrý zdravotní stav
  • základy práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B a bydliště v blízkosti výhodou

Nabízíme

Hrubá mzda: 26.000,- Kč až 30.000,- Kč

  • dobrou dopravní dostupnost, parkování v místě
  • čistý jednosměnný provoz
  • postupné zapracování
  • pět týdnů dovolené, MultiSport, příspěvek na stravování a další výhody