kariera

Projektant elektro

AXIMA Automation | Brno

Samostatná tvůrčí práce v týmu divize Automation. Nízkonapěťové rozváděče pro náročné zákazníky. Je to ve Vašich rukou - jak je nakreslíte, takové budou.

Co Vás čeká

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • tvorba elektrotechnické dokumentace (zejména rozváděče nízkého napětí) pro průmysl
  • zpracování technických řešení, kusovníků, cenových kalkulací a dokumentací
  • spolupráce a podpora při realizaci projektů
  • jednání se zákazníky, dodavateli, komunikace v rámci společnosti

Požadujeme

  • SŠ (VŠ) elektro, znalost silnoproudé techniky, projektantská praxe výhodou
  • znalost práce s CAD systémy (PC Schematic, Eplan)
  • angličtinu na úrovni B1 (němčina a §6 vyhlášky 50/1978 Sb. výhodou)
  • samostatnost, technické myšlení, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme

Hrubá mzda 31.000,- Kč až 38.000,- Kč

  • perspektivní, převážně kancelářskou práci, občasné cesty k zákazníkům
  • pracoviště v Brně s dobrou dostupností MHD i autem
  • příjemné a moderní prostory v klidné části budovy
  • pět týdnů dovolené a další benefity dle výběru