kariera

Produktový manažer | Brno

66-015-M
Úsek napájecích zdrojů

Prodej nabíjecích systémů pro průmysl s podporou výrobce.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • pravidelná komunikace a vyjednávání se zahraničními zákazníky
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • prezentace výrobků a novinek
  • školení pro obchodníky a techniky
  • cestování k zákazníkům (především Evropa)
  • technická podpora
  • zpracování obchodních nabídek
  • znalost vlastností vlastních výrobků a konkurence

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • VŠ (SŠ) obor technický
  • obchodní a technické myšlení
  • ochotu se průběžně učit
  • dobrá znalost anglického a německého jazyka slovem i písmem (schopnost vést jednání)
  • příjemné vystupování a kultivovaný písemný projev
  • pozitivní přístup, smysl pro humor
  • důslednost, samostatnost a zodpovědnost v práci, bezúhonnost
  • pokročilou znalost PC
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

Hrubá mzda 30.000,- Kč až 50.000,- Kč

  • HPP na dobu neurčitou
  • pestrá náplň práce v kanceláři i na cestách
  • příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
  • zapracování do odborné problematiky
  • možnost odborného růstu, odměny podle dosažených výsledků