kariera

Produktový manažer

66-015-M
AXIMA Power | Brno

Pro brněnské pracoviště divize POWER přijmeme vhodného uchazeče na uvedenou pracovní pozici.

Pracovní náplň

Nástup možný podle dohody

  • pravidelná komunikace a vyjednávání převážně se zahraničními zákazníky
  • cestování k zákazníkům (především Evropa), prezentace výrobků a novinek
  • poskytování technické a obchodní podpory zákazníkům
  • zpracování obchodních nabídek a objednávek

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • pozitivní obchodní a technické myšlení
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem (schopnost vést jednání), němčina výhodou
  • příjemné vystupování a kultivovaný písemný projev, bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič, pokročilou znalost PC

Nabízíme

Hrubá mzda 40.000,- Kč až 55.000,- Kč

  • flexibilní pracovní dobu, možnost občasné práce z domu, Work-life balance
  • intenzivní zapracování do odborné problematiky
  • pět týdnů dovolené, individuální výuku jazyků, MultiSport a další výhody
  • služební automobil i k soukromým účelům, pohodlné parkování v areálu