kariera

Prodejce technik

NSK: 66-003-H
AXIMA Solutions | Jihlava

Průmyslová elektrotechnika, kontakt se zákazníky, moderní prodejna a sklad. Skvělý kolektiv provozu Hruškové Dvory nemá konkurenci široko daleko...

Pracovní náplň

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • obsluha zákazníků při přímém prodeji v prostoru prodejny Jihlava
  • zpracování přijatých objednávek, vystavování dokladů
  • komunikace se zákazníky po telefonu a e-mailu
  • technicko-obchodní poradenství, péče o svěřenou skupinu zákazníků

Požadujeme

Místo výkonu práce Jihlava

  • SŠ technického směru, orientace v problematice průmyslové automatizace
  • dobré komunikační schopnosti, pozitivní a obchodní myšlení
  • uživatelské znalosti práce na PC, zájem o průběžné vzděláváni
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Hrubá mzda 22.000,- Kč až 29.000,- Kč

  • pracoviště převážně v místě, částečně u zákazníků
  • příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
  • zapracování do odborné problematiky
  • flexibilní pracovní dobu, pět týdnů dovolené a další výhody