kariera

Prodejce technik

NSK: 66-003-H
AXIMA Solutions | Jihlava

Průmyslová elektrotechnika, kontakt se zákazníky, moderní prodejna a sklad. Téměř rodinné prostředí malého provozu se zázemím silné společnosti.

Pracovní náplň

Nástup po dohodě

  • technicko-obchodní poradenství a tvorba cenových nabídek
  • pravidelná komunikace, jednání a setkávání se se zájmovým okruhem zákazníků
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí, prezentace výrobků a novinek
  • obsluha zákazníků při přímém prodeji v prostoru prodejny a skladu

Požadujeme

Místo výkonu práce Jihlava

  • SŠ technického směru, orientace v problematice průmyslové automatizace
  • dobré komunikační schopnosti, pozitivní a obchodní myšlení
  • uživatelské znalosti práce na PC, zájem o průběžné vzděláváni
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Hrubá mzda 33.000,- Kč až 38.000,- Kč

  • pracoviště Hruškové Dvory s výjezdy k zákazníkům
  • příjemné pracovní prostředí, malý stabilní kolektiv
  • pohodlné a efektivní zapracování stínováním
  • služební vůz, pět týdnů dovolené, MultiSport a další výhody