kariera

Prodejce technik

NSK: 66-003-H
AXIMA Solutions | Brno

Komunikace se zákazníky v příjemném prostředí prodejny a skladu, nabídky a objednávky, spolupráce se specialisty.

Pracovní náplň

Nástup po dohodě

  • tvorba obchodních nabídek a zpracování objednávek
  • obsluha zákazníků na prodejně a řešení jejich požadavků
  • technicko-obchodní poradenství pro zákazníky
  • interní komunikace s techniky specialisty, nákupem a pracovníky skladu

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • SŠ technického směru se základní znalostí elektrotechniky
  • dobré komunikační schopnosti a obchodní myšlení, angličtina výhodou
  • uživatelskou praxi na PC
  • zájem o průběžné vzdělávání

Nabízíme

Hrubá mzda 33.000,- Kč až 38.000,- Kč

  • práci v moderním provozu prodejny na Vídeňské ulici v Brně
  • postupné zapracování, dobrou dostupnost včetně možnosti parkování
  • práci od 7:00 do 15:30, víkendy a svátky volné
  • pět týdnů dovolené, MultiSport a další výhody podle výběru

Kontaktní osoba