kariera

Prodavač technik

NSK: 66-003-H
Elektrotechnický velkoobchod

Vzrušující adrenalinová práce v první linii, přímý kontakt se zákazníky v příjemném prostředí prodejny a skladu. Příležitost seznámit se s moderní technikou a zlepšit komunikační dovednosti.

Pracovní náplň:

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • obsluha zákazníků v prostoru prodejny a skladu
  • zpracování přijatých objednávek, vystavování dodacích dokladů
  • komunikace se zákazníky po telefonu
  • technicko-obchodní poradenství, péče o svěřenou skupinu zboží

Požadujeme:

  • SŠ technického směru, základní znalost silnoproudé elektrotechniky
  • dobré komunikační schopnosti, obchodní myšlení
  • zkušeného uživatele PC
  • zájem o průběžné vzdělávání

Nabízíme:

Hrubá mzda 24.000,- Kč až 28.000,- Kč

  • pracoviště převážně v místě, výjimečně na cestách
  • příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
  • zapracování do odborné problematiky
  • možnost odborného růstu, odměny podle dosažených výsledků