kariera

Procesní inženýr | Zastávka

Úsek napájecích zdrojů

Středně velká výroba složitých a drahých průmyslových nabíjecích systémů potřebuje stálé změny k lepšímu. Méně chyb v procesech, rychlejší dodávky, nižší podíl reklamací. To vše můžete pozitivně ovlivnit.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • optimalizace technologie výroby (osazování DPS, montáž a testování nabíječů)
  • ověřování, zpracování a vyhodnocování výrobních postupů
  • stanovení norem spotřeby práce
  • vyhodnocování vlivů výrobních procesů na jakost výrobků

Požadujeme

Místo výkonu práce Zastávka u Brna

  • VŠ technického směru, samostatnost, konstruktivní přístup
  • znalost čtení výrobní dokumentace a výkresů
  • zájem o chod výrobních provozů, praxe ve výrobě výhodou
  • znalost nástrojů průmyslového inženýrství výhodou

Nabízíme

Hrubá mzda 24.000,- Kč až 40.000,- Kč

  • jednosměnný moderní provoz v Zastávce u Brna
  • příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
  • zapracování, odměny podle výkonu
  • flexibilní pracovní dobu, více dovolené, MultiSport a další výhody