kariera

PLC programátor

NSK: 18-003-M
AXIMA Automation | Brno

Zakázky menší a střední velikosti. Týmová analýza, spousta tvořivosti a samostatná odpovědnost za realizaci. To je programování moderních průmyslových řídicích systémů u nás.

Pracovní náplň:

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • realizace projektů PLC, SCADA, HMI, FM, kamerových a robotických systémů
  • vývoj programů, návrh komponent, testování, tvorba dokumentace
  • uvádění systémů do provozu, jejich aktualizace a servis
  • poskytování technické podpory zákazníkům i spolupracovníkům

Požadujeme:

Místo výkonu práce Brno

  • SŠ (VŠ) obor elektro, §6 vyhl. 50 výhodou
  • znalost angličtiny na úrovni B1
  • řidičský průkaz sk. B a ochota cestovat na krátkodobé cesty
  • výhodou je programátorská praxe PLC Simatic a znalost VB.NET a SQL

Nabízíme:

Hrubá mzda 32.000,- až 45.000,- Kč

  • týmovou práci při přípravě, samostatnou při realizaci
  • služební vůz pro soukromé použití
  • zapracování a odborný růst v přátelském pracovním prostředí
  • pět týdnů dovolené a dalšíbenefity dle výběru