kariera

Nákupčí / Purchaser | Brno

26-019-H
Elektrotechnický velkoobchod

Operativní nákup pro velkoobchod elektrotechnickým materiálem v Brně.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned nebo podle dohody

  • operativní nákup pro velkoobchod, vedení agendy pro svěřené dodavatele
  • poptávky, objednávky, jednání s dodavateli a jejich hodnocení, logistika, reklamace
  • optimalizace skladových zásob, dodávky JIT (kvalita, cena, podpora prodeje)
  • spolupráce s ostatními odděleními (prodej, sklad, účtárna, technici)

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • SŠ vzdělání, praxe na obdobné pozici výhodou
  • komunikativnost v českém i anglickém jazyce (B1)
  • znalost práce na PC - MS Office, Outlook, (Microsoft Dynamic NAV výhodou)
  • pozitivní obchodní myšlení

Nabízíme

Hrubá mzda 27.000,- Kč až 29.000,- Kč

  • příjemné pracovní prostředí a zajímavou, stabilní práci
  • dobrý kolektiv a odpovídající finanční ohodnocení
  • zapracování a možnost profesního růstu
  • více než čtyři týdny dovolené, vzdělávání, flexibilní pracovní dobu, Multisport aj.