kariera

Marketingový specialista

NSK: 66-021-N
AXIMA Solutions | Brno

Na centrálu v Brně hledáme kolegu/kolegyni na marketing.

Pracovní náplň

Nástup podle dohody

  • správa sociálních sítí a webu tak, aby nás reprezentovaly a zviditelňovaly
  • spolupráce na projektech a kampaních, také s reklamními, marketingovými a PR agenturami
  • návrhy, realizace a vyhodnocení akcí, případně účast na nich (veletrhy, konference)
  • komunikace s obchodníky, získávání informací o trhu (produkty, konkurence, zákazníci)

Požadujeme

  • tvořivou osobnost s prozákaznickou orientací, vědomou si poslání marketingu
  • uživatelsky zvládnuté PC, zkušenosti s vytvářením grafických materiálů výhodou
  • skvělou znalost češtiny a schopnost psát v ní zábavné a pochopitelné texty
  • důslednost, samostatnost, pozitivní a aktivní přístup

Nabízíme

Hrubá mzda: 27 000 Kč až 36 000 Kč

  • tvořivou perspektivní a různorodou práci v super kolektivu
  • možnost parkování a dobrou dopravní dostupnost veřejnou dopravou
  • významnou podporu při zapracování, příjemné a moderní pracovní prostředí
  • pět týdnů dovolené, MultiSport, pružnou pracovní dobu (občasná práce z domu možná)