kariera

Koordinátor obchodních zakázek

AXIMA Solutions | Brno

Nadhled nad zakázkami a přehled o jednotlivých úkolech, pozitivní komunikace i v mírném stresu a tah na branku - dodržení termínů. Projektové řízení zakázek v technicko - obchodní branži s čím dál vyšší přidanou hodnotou = stálé vzdělávání = vyšší mzda (než uvedeno).

Pracovní náplň

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • koordinace činnosti nákupu, prodejny, skladu při realizaci projektů
  • spolupráce s ostatními úseky (účtárna, výroba, projekce)
  • komunikace s dodavateli (urgence termínů dodání, zajištění JIT dodávek zboží)
  • optimalizace skladových zásob, efektivní dodávky (JIT, kvalita, cena, podpora prodeje)
  • operativní nákup pro obchod, vedení agendy pro dodavatele (poptávky, objednávky, jednání s dodavateli, logistika, reklamace)

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • SŠ vzdělání, praxi na technicko-obchodní pozici
  • komunikativnost v českém i anglickém jazyce (B1)
  • znalost práce na PC – MS Office, Outlook (Microsoft Dynamic NAV výhodou)
  • pozitivní myšlení a obchodního ducha

Nabízíme

Hrubá mzda 28.000,- Kč až 31.000,- Kč

  • příjemné pracovní prostředí a zajímavou, stabilní práci
  • dobrý kolektiv a odpovídající finanční ohodnocení
  • zapracování a možnost profesního růstu
  • pět týdnů dovolené, MultiSport, flexibilní pracovní dobu aj.