kariera

Elektromechanik

NSK: 26-019-H
AXIMA Automation | Brno

Divize Automation v Brně přijme kvalifikovaného elektromechanika - elektromechaničku do výroby rozváděčů.

Pracovní náplň

Nástup podle dohody

  • zapojování elektrických obvodů rozváděčů
  • mechanická montáž, úprava plechových dílců
  • zpočátku týmová, později samostatná práce podle dokumentace

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • učební obor nebo SŠ elektrotechnického směru
  • praxi v zapojování rozváděčů a § 6 n.v. 194/202
  • zručnost, pečlivost, technické myšlení, zodpovědnost

Nabízíme

Hrubá mzda: 30.000,- Kč až 35.000,- Kč

  • jednosměnný moderní čistý provoz v Brně s dobrou dopravní dostupností
  • rychlé zapracování, dobrý kolektiv, možnost dalšího vzdělávání
  • pět týdnů dovolené, stravné, Multisport a další výhody

Kontaktní osoba