kariera

Elektromechanik

NSK: 26-019-H
AXIMA Automation | Brno

Do výroby rozváděčů v Brně hledáme elektromechanika. Pozice je vhodná pro technicky zdatné a pracovité uchazeče i bez praxe.

Divize Automation v Brně přijme elektromechanika. Vhodné i pro zručné uchazeče bez praxe.

Pracovní náplň

Nástup ihned nebo podle dohody

  • zapojování elektrických obvodů rozvodnic a rozváděčů
  • mechanická montáž, úprava plechových dílců
  • zpočátku týmová, později samostatná práce podle dokumentace

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • učební obor nebo SŠ elektrotechnického směru
  • praxe v zapojování rozváděčů výhodou
  • zručnost, pečlivost, technické myšlení, zodpovědnost

Nabízíme

Hrubá mzda: 22.000,- Kč až 34.000,- Kč

  • jednosměnný moderní čistý provoz v Brně s dobrou dopravní dostupností
  • postupné zapracování, minimalizaci rizik a námahy při práci
  • pět týdnů dovolené, odměny podle výkonu, Multisport a další výhody

Kontaktní osoba