kariera

Ekonomický ředitel, ekonomická ředitelka

AXIMA | Brno

Zodpovědná a tvůrčí práce ve vrcholovém vedení společnosti. Určujete podobu ekonomických procesů holdingu.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • Analytické vedení vnitropodnikového účetnictví pro tři samostatné divize a konsolidované účetnictví za firmu (uzávěrky, výroční zprávy, spolupráce s auditorem)
  • Manažerské reporty a zprávy pro vedení firmy, tvorba účetních směrnic (znalost Microsoft Dynamics vítáme), daňová přiznání
  • Řízení cash flow, jednání s bankami (karty, úvěry, leasing) a státními institucemi (FÚ, CÚ, OR, ČSÚ)
  • Vyhledávání a správa dotačních projektů. Spolupráce s právní kanceláří (vymáhání pohledávek, řešení insolvencí a konkurzů)

Požadujeme

Místo výkonu práce Brno

  • Znalost platné legislativy a praxi v oboru
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost v analýze, ochotu ke spolupráci s řediteli divizí
  • Dovednost vést a motivovat malý kolektiv
  • Ztotožnění se s vizí a firemní kulturou společnosti

Nabízíme

Nadprůměrné ohodnocení

  • Dlouhodobý kontrakt ve vrcholovém vedení společnosti na velmi důležité pozici
  • Možnost významného ovlivňování směřování firmy
  • Postupně atraktivní finanční ohodnocení, benefity podle volby
  • Dobrou dopravní dostupnost, flexibilní pracovní dobu, pohodový kolektiv spolupracovníků