kariera

Analytik provozu velkoobchodu | Brno

NSK: 66-034-N
Elektrotechnický velkoobchod

Práce s moderními IT produkty v kolektivu a pro kolektiv. Možnost okamžité zpětné vazby a dosažení významných cílů v rychle se rozvíjející oblasti.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned nebo po dohodě

  • rozvoj využití ERP Navi a spolupracujících systémů v prostředí velkoobchodu
  • práce s daty, jejich správa, údržba, analýza a sdílení (s interními i externími subjekty)
  • tvorba výstupů pro rozhodovací procesy, doprovodné dokumentace (odborné i uživatelské)
  • spolupráce s externími dodavateli IT řešení, odborná podpora uživatelů a produktů

Požadujeme

  • SŠ (VŠ) obchodního nebo technického směru, znalost IT na úrovni zdatného uživatele
  • dobré komunikační schopnosti, pozitivní obchodní myšlení
  • angličtina B1 výhodou
  • zájem o stálé vzdělávání v rychle se rozvíjejícím oboru

Nabízíme

Hrubá mzda 28.000,- Kč až 35.000,- Kč

  • pracoviště převážně v sídle společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a dobrý kolektiv
  • zapracování do odborné problematiky, odborný růst
  • flexibilní pracovní dobu, více dovolené, MultiSport a další výhody

Kontaktní osoba